O nas

Zdjęcie strona o nas

O nas

Edutoria to marka firmy Auditoria, która została stworzona na potrzeby usług szkoleniowych. Dostarczamy wiedzę, która pomaga firmom lepiej wykorzystywać zasoby informatyczne, a także podnosić poziom bezpieczeństwa. Każde z naszych szkoleń realizujemy na najwyższym możliwym poziomie.

Jako firma Auditoria na rynku polskim działamy od ponad 10 lat. Od samego początku związani jesteśmy z technologiami Microsoft oraz bezpieczeństwem danych. Nasze bogate doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy z wielu branż pozwoliło nam odpowiednio dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

Podczas licznych projektów, szkoleń i warsztatów z naszymi klientami pracujemy często w obszarach związanych z:

  • Usprawnieniem komunikacji i pracy zdalnej (np. Microsoft Teams)
  • Oceną i podniesieniem poziomu bezpieczeństwa (szkolenia uświadamiające pracowników)
  • Efektywnym wykorzystaniem nowoczesnych technologii (np. Microsoft 365, Azure)

Jesteśmy złotym partnerem Microsoft w wielu obszarach.

Obrazek kompetencje Microsoft

Aktualny stan kompetencji naszej firmy dostępny jest na stronie: Microsoft Solution Providers

Zespół

Jesteśmy grupą pasjonatów technologii, których cechuje nieustanna chęć rozwoju i wprowadzania innowacji. Od lat tworzymy zgrany zespół, który doskonale uzupełnia się wiedzą z najróżniejszych obszarów. Każdy z nas wnosi do zespołu inne umiejętności, dzięki czemu tworzymy unikatowy zestaw kompetencji. Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem pracy z klientami. Naszą wiedzę opieramy na doświadczeniu, a nowe umiejętności zdobywamy podczas realizacji projektów, szkoleń i codziennej pracy z klientami.

Klienci

Pracujemy z organizacjami o różnej wielkości i specyfice działania. Prowadzimy szkolenia w firmach i instytucjach na terenie całej Polski. Każdorazowo dostosowujemy realizację szkolenia indywidualnie do charakterystyki klienta. Miarą naszego sukcesu jest wysoki poziom zadowolenia naszych klientów. Wśród naszych klientów są takie znane marki jak:

Logo PKL
Logo KLIMATHERM
Logo COCCODRILLO
Logo ECS
Logo ATLAS WARD
Logo CONCORDIA
Logo 4F
Logo KIEL